Obec Kobeřice u Brna

Menu

Harmonogram svozu odpadů 2024

odpady 2024

Passporty

Vyhledávání

Newsletter

Znak Obec Kobeřice u Brna

Od roku 1966 do roku 1993 působil na kulturních a společenských akcích orchestr Osvětové besedy v Kobeřicích. Jeho členové hráli od malého složení kapely až po složení ve velkém dechovém orchestru. Z jeho repertoáru jsou zaznamenány některé skladby ze živých vystoupení na těchto akcích a jsou uloženy níže.

V roce 1909 zapisovala lidové písně na Slavkovsku a Bučovsku významná moravská sběratelka a blízká spolupracovnice Leoše Janáčka, Františka Kyselková. Písně, které zapsala v Kobeřicích, vydal obecní úřad ve Zpěvníku lidových písní z Kobeřic u Brna v roce 2018. Místní pěvecký sbor Hlahol a Žákovský soubor z Kobeřic při oslavách 100. výročí vzniku Československa v roce 2018 z tohoto zpěvníku zazpíval některé písně. Rovněž na svém pravidelném Jarním žákovském koncertě v dubnu 2019 uvedli žáci další skladby. Nahrávky z těchto vystoupení jsou zaznamenány v “Nahrávkách” ve formátu mp3.

Newsletter

Vyhledávání

Harmonogram svozu odpadů 2024

odpady 2024

Passporty

Užitečné odkazy

Portál veřejné správy

Portál veřejné správy

Jihomoravský kraj

Czech Point

Vhodné uveřejnění

Rodinné pasy

Senior pasy

Hasiči

15

14

13

Poukaz energetické náročnosti

IDS JMK

IDOS

Ochrana obyvatel

08

07

Copyright 2024 Obec Kobeřice u Brna | Prohlášení o přístupnosti | Prohlášení o používání cookies | Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.

No Internet Connection